درباره سامانه بلیت اینترنتی

تعاونی شناورهای تندروی بندر با همکاری شرکت فناوری اطلاعات جنوب تحت نظارت اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر بندرعباس در بندر شهید حقانی بندرعباس،جهت رفاه حال مسافرین محترم سفرهای دریایی اقدام به راه اندازی سامانه هوشمند صدور بلیت سفرهای دریایی نمود.
مسافرین محترم از طریق این پایگاه اینترنتی قادر به تهیه بلیت سفرهای دریایی بین بنادر شهید حقانی بندرعباس،شهید ذاکری قشم و بندر هرمز هستند.
طی بهره برداری از سامانه هوشمند صدور بلیت سفرهای دریایی مشخصات فردی هر مسافر(شامل : شماره ملی،نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد) پس از ارائه کارت ملی،بر روی بلیت سفر دریایی درج خواهد شد.این اطلاعات برای هر مسافر،صرفا یک بار دریافت و برای سفرهای بعدی در سامانه ثبت و نگهداری می شود.هنگام مراجعه مجدد با ارائه کارت ملی،بدون دریافت مشخصات و بلادرنگ بلیت صادر خواهد شد.
هم اکنون این امکان وجود دارد که مسافرین گرامی جهت تسریع در دریافت بلیت سفر دریایی،مشخصات خود را با استفاده از فرم مربوطه در سامانه ثبت نمایند.
همچنین مسافرین محترم می توانند از هر نقطه ی ایران، پس از ثبت نام اقدام به خرید بلیت اینترنتی سفر دریایی نمایند.
به زودی امکان خرید و شارژ کارت های اعتباری سفرهای دریایی نیز به سامانه افزوده خواهد شد.

درباره فناوری اطلاعات جنوب

شرکت فناوری اطلاعات جنوب(سهامی خاص) با تکیه بر دانش مهندسین بومی، ایده، اجرا و پشتیبانی سامانه هوشمند فروش و کنترل بلیت های حضوری و اعتباری و اینترنتی سفرهای دریایی بنادر تحت پوشش سامانه را برعهده دارد.

درباره تعاونی شناورهای تندرو بندرعباس

تعاونی شناورهای تندروی دریایی بندر باهمت ساحل‌نشینان زحمت‌کش به‌صورت رسمی از سال 1372 با تعداد 123 عضو تأسیس گردید. همکنون با ناوگانی مجهز در خدمت مسافرین برای تردد بین بندرعباس و جزیره ی قشم و هرمز می باشد.

درباره بندر شهید حقانی بندرعباس

بندر شهید حقانی بندرعباس، بزرگترین بندر مسافری خاورمیانه است که هم اکنون برای اولین بار در ایران، سامانه هوشمند بلیت الکترونیکی در آن اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفته است.